USŁUGI ROLNE

Wykonujemy na terenie całego kraju wszelkiego typu prace rolne, agrotechniczne z wykorzystaniem nowoczesnego, wydajnego sprzętu.

Siew pasowy siewnikami z podsypem nawozów z użyciem ciągników z nawigacją RTK

MZURI agregat do pasowej uprawy wszystkich zbóż, rzepaku i precyzyjnego siewu roślin w szerokich rozstawach, np. kukurydzy i słonecznika. Siewnik uprawia wyłącznie wąskie pasy gleby, dawkuje określone dawki nawozów w całej warstwie uprawianego pasa, umieszcza w nim nasiona na określonej, stałej głębokości, zapewniając idealne środowisko do ich szybkiego kiełkowania, wzrostu roślin i wysokich plonów o doskonałej jakości. Siew pasowy pozwala zatrzymać wilgoć w glebie co jest tak ważne w okresach suszy i ograniczyć straty materii organicznej, co wpływa korzystnie na strukturę, żyzność i urodzajność gleby.

HORSCH FOCUS – agregat uprawowo siewny z podsypem nawozu do siewu wszystkich zbóż, rzepaków gwarantujący wysoką precyzję siewu, głęboszowanie na dużą głębokość, wyposażony w wał gumowy. Metoda siewu „StripTill” zapobiega przesuszaniu gleby i umożliwia optymalne warunki wzrostu i rozwoju roślin uprawnych.

Zbiór plonów

Oferujemy wydajne i oszczędne kombajny klawiszowe John Deere (oszczędność w zbiorach 10%) z doświadczonymi operatorami, możliwość kompleksowej usługi z przyczepą wyładowczą o objętości 25 m3 o długości rury spustowej 6 metrów i wysokości wysypu 5,20 m co daje duże możliwości załadunku na transport w różnych warunkach.

 

Konkurencyjne ceny, krótkie terminy.

Telefon 507 92 35 87 

 
Bionet Andrzej Halikowski Group

Bionet Andrzej Halikowski Group – usługi rolne, prace rolne